رویه ارسال سفارش

ارسال به مناطق 22 گانه تهران

ارسال سفارش با مبالغ بالای 2 میلیون تومان برای مناطق 22 گانه تهران رایگان می باشد. در خصوص سفارش های حجیم و سنگین (بالای 30 کیلوگرم) کارشناسان آتاصنعت جهت هماهنگی هزینه ارسال با خریدار تماس خواهند گرفت.

ارسال به حومه تهران و سایر شهرستان ها

برای ارسال سفارش به خارج از تهران دو شیوه وجود دارد:

  1. از طریق باربری بین شهری: در این شیوه کرایه شهری برای ارسال سفارش با مبالغ بالای 2 میلیون تومان به باربری ها رایگان بوده و کرایه بین شهری توسط باربری ها از خریداران گرفته می شود. در خصوص سفارش های حجیم و سنگین (بالای 30 کیلوگرم) کارشناسان افرازه جهت هماهنگی هزینه ارسال با خریدار تماس خواهند گرفت.
  2. به صورت خودروی دربستی (مخصوص مناطق حومه تهران): در این شیوه ارسال کارشناسان آتاصنعت جهت هماهنگی هزینه ارسال با خریدار تماس خواهند گرفت.

نکات

  • مدت زمان ارسال سفارش به تهران و باربری های بین شهری بین 1 الی 3 روز کاری می باشد. (مدت زمان ارسال سفارش باربری به شهرستان با توجه به مسافت متغیر می باشد.)
  • با توجه به تنوع شرایط مختلف سفارش ها، شیوه قطعی ارسال کالا به عهده کارشناسان آتا صنعت می باشد. (سعی بر آن است که با هماهنگی خریدار بهترین شیوه اتخاد گردد.)
  • قبل از ارسال کالا جهت هماهنگی شیوه و زمان ارسال با خریداران تماس گرفته می شود. لازم به ذکر است در صورت در دسترس نبودن شماره تماس طی 48 ساعت سفارش به صورت خودکار لغو می گردد.
  • تحویل سفارش در اماکن عمومی امکان پذیر نمی باشد و بایستی آدرس تحویل دقیق و مشخص باشد.